Napisz do nas salon@szalacha.pl
Nasza infolinia 81 443 48 48

O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku. Od początku głównym zadaniem firmy była sprzedaż i montaż stolarki okiennej i drzwiowej, co jest realizowane do dziś. Na przestrzeni lat oraz nabytych doświadczeń możemy pochwalić się ogromną liczbą pomyślnie zrealizowanych inwestycji indywidualnych i obiektowych zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Przez cały okres działalności firma rozszerzała swoją działalność o kolejne działy oraz rynki zbytu. Obecnie możemy się określić jako oferenta wszelkich rozwiązań dotyczących stolarki budowlanej. W 2015 roku całość działalności została przeniesiona do nowego salonu sprzedaży w Galerii GALA przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie, gdzie dysponujemy nowoczesną i obszerną ekspozycją produktów oraz zapleczem biurowym dla wszystkich działów tj. dział obsługi Klientów indywidualnych, działu eksportu, działu Klientów inwestycyjnych oraz działu koordynacji procesów montażowych.

Skupienie sztabu ludzi w jednym miejscu przyczyniło się do szybszego rozwoju firmy oraz możliwości sprawnej realizacji najbardziej skomplikowanych lub dużych zadań. Dział obsługi Klientów indywidualnych znajduje się w obszarze ekspozycji, gdzie możecie Państwo porozmawiać z naszymi doradcami, którzy zaproponują odpowiednie do Waszych potrzeb rozwiązania.

Dział eksportu udzieli niezbędnych informacji Klientom, którzy chcą zrealizować i wysłać zamówienie poza granice naszego kraju.

Dział Klientów inwestycyjnych zajmie się dla Państwa realizacją zamówień na obiekty wielorodzinne, wielkopowierzchniowe, handlowo-usługowe, hotele, sklepy,itp.

Dział koordynacji procesów montażowych zajmuje się organizacją pracy grup montażowych i serwisowych oraz we współpracy z innymi działami konsultacjami technologicznymi nt. sposobów oraz możliwości montażowych. Ponadto w związku z bogatą ofertą produktową oraz mnogością rozwiązań do naszej i Państwa dyspozycji są technolodzy każdego producenta z którym współpracujemy. W chwili obecnej po wielu doświadczeniach konstrukcja oferty opiera się na wysokiej jakości produktach stąd w naszym gronie systemodawcy tacy jak Schuco, Aluprof, Aliplast oraz wiele innych.

Współpracujemy z

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij