Napisz do nas salon@szalacha.pl
Nasza infolinia 81 443 48 48

Montaż

Zakup dobrej jakości stolarki okiennej lub drzwiowej jest dopiero pierwszym krokiem w realizacji projektu. Nie mniej ważny, jeśli nie najważniejszy jest sposób i precyzja jej montażu. Jako jedna z niewielu firm w sposób ciągły zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę montażową podzieloną na klika grup. Dokładamy wszelkich starań żeby nasi pracownicy byli dobrze wyszkoleni orazaktualizowali swoją wiedzę o najnowsze techniki wykonania. Dbamy o zaplecze sprzętowe żeby używane narzędzia odpowiadały najwyższym standardom i pozwalały na sprawne wykonanie zlecenia. Dział techniczny skrupulatnie dobiera wysokiej jakości materiały używane do montażu, aby posiadały stosowne atesty i aprobaty oraz cechowały się wieloletnią trwałością.

Rodzaj montażu jest ustalany indywidualnie z każdym klientem w zależności od jego wymagań oraz wizji lokalnej na budowie. Każde zamówienie poprzedzone jest dokładnym pomiarem przy użyciu sprzętu laserowego oraz ustaleniami, co do ostatecznej wersji montażu.

Poniżej przedstawiamy w uproszczeniu najpopularniejsze rodzaje montażu (zapytaj również naszych doradców o ciepłe parapety).

Podstawowywięcej
Trójwarstwowywięcej
Akustycznywięcej
Ciepływięcej

Współpracujemy z

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij