Napisz do nas salon@szalacha.pl
Nasza infolinia 81 443 48 48

Dla inwestora

Planowanie i realizacja dużych inwestycji wymaga zaplecza personalnego, technicznego oraz finansowego. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom inwestorów, a później ich klientów, pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.  

Posiadamy duże doświadczenie w realizacjach budynków wielorodzinnych, handlowo-usługowych i przemysłowych zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.  Służymy pełnym doradztwem na etapie planowania oraz realizacji. Mamy pełną paletę rozwiązań w zakresie stolarki i ślusarki otworowej, co oszczędza  Państwa czas i pieniądze dzięki realizacji szerszego zakresu w jednej firmie.

Doradzimy jaki system zastosować, wskażemy na co warto zwrócić uwagę,  a problemy rozwiążemy traktując jako kolejne zadanie do wykonania. Przy każdym projekcie dokładamy wszelkich starań, aby przebiegał bez zakłóceń w porozumieniu z Inwestorem oraz biurem budowy. Dział techniczny z szeroką, wykwalifikowaną kadrą montażystów zadba o terminowość i prawidłowość wykonania naszych prac, a później jako gwarant oferujemy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny reagujący w najkrótszym możliwym czasie na każde wezwanie. Projekty realizujemy własnymi siłami osobowymi oraz posługujemy się najnowocześniejszymi urządzeniami bezprzewodowymi, więc w większości przypadków jesteśmy na budowie samowystarczalni.

Realizujemy również projekty oraz zamówienia poza granice Polski.

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji lub złożenia zapytania ofertowego zapraszamy do kontaktu:

  • Polska -  Dział ds. Inwestycji
  • Europa, Świat - Dział Eksportu

Współpracujemy z

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij